[*] Craiova CS [*]
Craiova Profesional Gamers Of Counter-Strike
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
[*] Craiova CS [*] | Inregistrare | Login
POZE [*] CRAIOVA CS [*]
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Popa Bianca din Valcea
 | Femeie 25 ani Valcea cauta Barbat 25 - 63 ani |
|
hLs
[*] MEMBRU NOU [*]
 Din: Smart World
Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 50
|
|
Cred ca toti stim ce este Ardamax Keylogger nu?
Pentru ca nam incredere in toate kkturile de pe net, am cautam o metoda sa inregistrez ultima versiune 4.01 safe&clean.
Asa ca :
Pasul 1 : Downloadam Kit-ul direct de la sursa : Ardamax Keylogger - invisible keylogger with remote installation feature Pasul 2: Inregistram Programul cu : 00-67NK4K-BRUCE-07E Pasul 3: La nume (ID) punem ce vrem....Random....
[SIZE=3]L-am testat in seara asta, remote si primesc logurile pe email[/SIZE]!
Curand o sa fac si un tutorial despre cum putem sa facem "spread" in mod eficient!
Numai Bine!
_______________________________________



|
|
| pus acum 12 ani |
|