[*] Craiova CS [*]
Craiova Profesional Gamers Of Counter-Strike
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
[*] Craiova CS [*] | Inregistrare | Login
POZE [*] CRAIOVA CS [*]
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: karina22 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 54 ani |
|
CyberGate#Anonymous
[*] MEMBRU NOU [*]
 Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 7
|
|
Bine v-am gasit! Sunt nou pe CraiovaCS si as vrea sa fac o treaba buna la categoria HackingTools! Poate o sa iau si Moderator pe viitor la aceasta categorie mi-as dori tare mult
Acum vreau sa va arat tool-ul care il folosesc eu are urmatoarele avantaje
DDoS,Yahoo Spammer , Yahoo Bomber , Locator IP , Hide IP WebSite, Browser HackYard,ShutDown , Restart PC , Avatar Gabber si multe altele le veti descoperi pe parcurs
NEW LINK : ( girlshare nu mai merge )
Stiu ca sunt un spammer si am doar 1 post dar nu are nimic puteti sa il scanati!
Modificat de CyberGate#Anonymous (acum 12 ani)
|
|
| pus acum 12 ani |
|
|
Pakistanu
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1093
|
|
Bine ai venit 
|
|
| pus acum 12 ani |
|
CyberGate#Anonymous
[*] MEMBRU NOU [*]
 Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 7
|
|
Bine te-am gasit
|
|
| pus acum 12 ani |
|
|
Pakistanu
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1093
|
|
|
| pus acum 12 ani |
|
CyberGate#Anonymous
[*] MEMBRU NOU [*]
 Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 7
|
|
deabea merge girlshare-u :| nu mai merge sa descarci nimic de pe girlshare momentan o sa il pun altundeva.. si ce hard?
Modificat de CyberGate#Anonymous (acum 12 ani)
|
|
| pus acum 12 ani |
|
|
Pakistanu
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1093
|
|
Nu esti AnimalU ?> adika Hard ?
|
|
| pus acum 12 ani |
|
|
asda
[*] MEMBRU NOU [*]
Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 3
|
|
|
| pus acum 12 ani |
|
CyberGate#Anonymous
[*] MEMBRU NOU [*]
 Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 7
|
|
Keylogger ) ?
Incearcal in virtualbox copil dement
|
|
| pus acum 12 ani |
|
|
HackeDq
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 42
|
|
Nu e virus...Dar ce scriu acolo cand dau extraer ce scriu in casuta? Am rezolvat Imi da alta eroare... La sfarsit.
Modificat de HackeDq (acum 12 ani)
|
|
| pus acum 12 ani |
|
|
Jo!nT
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 1017
|
|
Bravooo 
|
|
| pus acum 12 ani |
|